VPIS MOŽEN TUDI MED ŠOLSKIM LETOM

OŠ FRANCETA PREŠERNA (Zemljevid lokacije) – Telovadnica Champ center (do 1.1.2024 zaradi obnove)

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 18.00 – 19.00, Sreda 18.00 – 19.00

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 16.00 – 17.00, Četrtek 16.00 – 17.00

OŠ JAKOBA ALJAŽA (Zemljevid lokacije) – Velika dvorana pri OŠ J. ALJAŽA

ROOKIE – 1. razred (2017)
Sreda 13.30 – 14.15, Petek 13.30 – 14.15

RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Sreda 14.15 – 15.00, Petek 13.30 – 14.15

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Sreda 15.45 – 16.45, Petek 14.15 – 15.00

OŠ MATIJE ČOPA (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ M. Čopa

ROOKIE – 1. razred (2017)
Ponedeljek 15.15 – 16.00, Četrtek 15.15 – 16.00

RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 16.10 – 16.55, Četrtek 15.15 – 16.00

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 17.00 – 17.45, Sreda 18.00 – 19.00

OŠ STANETA ŽAGARJA (Zemljevid lokacije) – Stara telovadnica OŠ S. Žagarja

ROOKIE – 1. razred (2017)
Ponedeljek 15.30 – 16.15, Petek 15.00 – 15.45

RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 16.15 – 17.00, Petek 15.45 – 16.30

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 17.00 – 18.00, Petek 16.30 – 17.15

OŠ SIMONA JENKA (Zemljevid lokacije) – Telovadnica Champ center (do 1.1.2024 zaradi obnove)

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Torek 13.30 – 14.15, Četrtek 13.30 – 14.15

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Torek 14.15 – 15.00, Četrtek 14.15 – 15.00

*Organiziran prevoz šola – Champ – šola

OŠ JANEZA PUHARJA (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ J. Puharja

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Torek 16.00 – 16.45, Četrtek 15.30 – 16.15

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Torek 16.45 – 17.30, Četrtek 16.15 – 17.00

OŠ PREDOSLJE (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Predoslje

ROOKIE – 1. razred (2017), RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 15.35 – 16.30, Četrtek 15.25 – 16.10

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 16.30 – 17.15, Četrtek 16.10 – 17.00

OŠ PRIMSKOVO (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Primskovo

ROOKIE – 1. razred (2017)
Torek 13.30 – 14.15, Četrtek 13.30 – 14.15

RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Torek 14.15 – 15.00, Četrtek 14.15 – 15.00

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Torek 15.00 – 15.45, Četrtek 15.00 – 15.45

PŠ KOKRICA (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Kokrica

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. razred (2016)
Sreda 13.30 – 14.15, Petek 15.15 – 16.00

RISING STAR – 3. razred (2015)
Torek 13.30 – 14.15, Sreda 14.15 – 15.00

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Torek 14.15 – 15.00 , Petek 16.00 – 16.45

PŠ TRSTENIK (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Trstenik

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 13.00 – 13.45, Petek 13.00 – 13.45

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 13.45 – 14.30, Petek 13.45 – 14.30

PŠ GORIČE (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Goriče

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 13.30 – 14.15, Petek 13.30 – 14.15

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 14.15 – 15.00, Petek 14.15 – 15.00

VPISNICA

OŠ. S. Jenka, OŠ J. Aljaža, OŠ S. Žagarja, OŠ F. Prešerna, OŠ M. Čopa, OŠ. Predoslje, OŠ J. Puharja, OŠ Primskovo, Kokrica, Goriče, Trstenikprenesi vpisnico

Vpišete se lahko celo leto na elektronski naslov: kktriglav@jb11.si

OŠ Tržič (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Tržič

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 14.30 – 15.30, Sreda 14.30 – 15.30

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 15.30 – 16.30, Sreda 15.30 – 16.30

CHAMPION – 6. in 7. razred (2011 in 2012) in LEGEND – 8. in 9. razred (2009 in 2010)
Ponedeljek 16.30 – 17.30, Sreda 16.30 – 17.30

OŠ Bistrica (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Bistrica

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Ponedeljek 14.40 – 15.40, Petek 14.40 – 15.40

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Ponedeljek 15.40 – 16.40, Petek 15.40 – 16.40

CHAMPION – 6. in 7. razred (2011 in 2012) in LEGEND – 8. in 9. razred (2009 in 2010)
Sreda 17.30 – 18.30 (OŠ Križe), Petek 16.40 – 17.40 (OŠ Bistrica)

OŠ Križe (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Križe

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Torek 15.30 – 16.30, Petek 16.30 – 17.30

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Sreda 16.30 – 17.30, Petek 17.30 – 18.30

CHAMPION – 6. in 7. razred (2011 in 2012) in LEGEND – 8. in 9. razred (2009 in 2010)
Sreda 17.30 – 18.30 (OŠ Križe), Petek 16.40 – 17.40 (OŠ Bistrica)

OŠ Žirovnica (Zemljevid lokacije) – Telovadnica OŠ Žirovnica

ROOKIE – 1. razred (2017) in RISING STAR – 2. in 3. razred (2016 in 2015)
Torek 16.00 – 16.45, Četrtek 16.00 – 17.00

ALL STAR – 4. in 5. razred (2013 in 2014)
Torek 16.45 – 17.30, Četrtek 16.00 – 17.00

Champ center Kranj (Zemljevid lokacije) – Telovadnica Champ center

VPISNICA

Champ center, Žirovnica, ženska ekipa U12 in U10prenesi vpisnico

Tržič, Bistrica, Križeprenesi vpisnico

Bodite na tekočem